trešdiena, 2014. gada 26. marts

pavasara pikniksPavasara saulīte jau silda un spīd, tā gluži vai aicina ārā, un dabiski rodas vēlme to pabaudīt kopā ar bērniem, mīļoto vai draugiem.
Galvenais visu smuki noformēt un iepakot, lai pašai un mīļajiem prieks.


Īpašu atmosfēru rada skaisti dekori, pat ja tie nav visai praktiski, toties rada prieku, sajūsmu un patīkamas emocijas.Var izlikt ārā mīļāko puķupodu, sveces, ziedus vāzēs vai stilīgas statuetes.Skaisti dzīvot neaizliegsi!Tik vienkārši radīt eleganci, vajag tikai garais galdauts, spilvenus krēsliem, skaisti klāts galds ar elegantiem traukiem, ziedi un sveces!Un vēl kas, ir svarīgi justies skaisti, pavasarīgi, eleganti. Kleitas vai sievišķīgi mētelīši, cepures, ziedu motīvi, vieglas šallītes.Kāpēc gan neuztaisītu pikniku vienkārši ar draudzenēm..?
Sapucēties un kopā baudīt pavasari!Skaisti klāts galds, krāsainas detaļas, ziedi, sveces, piekaramie karodziņi un daudz spilvenu.
Tam nav jābūt kam grandiozam, pietiek arī ar divvientulību ;)

Var arī iekārt caurspīdīgus aizskarus vai plānu moskīttīklu un uz segas salikt daudz mīkstu spilvenu, kuros gribas iekrist!


Atcerieties, ka galvenais piknikā ir nevis ēdiens, bet radīt īpašas kopābūšanas sajūtas un atmiņas!!! Gards ēdiens tikai papildinās un paspilgtinās jūsu mazos svētkus.


Tas var būt arī desertpikniks ar cepumiņiem, kūciņām un siltu tēju.
Ja vēlaties pagatavot gardumus, svarīgi ir sagatavot tieši pirkstiņuzkodas, lai ērti paņemt un iemest mutē.


Svarīgi ir katru lietu smuki noformēt, vai salikt pa trauciņiem, kastītēm, maisiņiem. Tieši tas būs kkas īpašs, kas paliks atmiņā.


Saulainus piknikus jums, daiļās dāmas un godātie kungi (ja nu kāds ieklīst, hehe :))

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Thank you for comment!