ceturtdiena, 2013. gada 25. aprīlis

Rožmaizītes marmelādes un karameles

Sveiki, mīļie!! Par visu pēc kārtas :))

Mamma Irena
Pirmais jaunums ir tāds, ka Rožmaizītei tagad ir savs saldumu brends!!!  Februārī mēs ar māsu Kristīni sākām veidot un tirgot Rožmaizītes gardumus. Iedvesmojāmies no mūsu uzņēmīgās mammas, kas Latgalē (Preiļu nov, Pelēču pag Kotleros) audzē avenes, upenes, zemenes, ķiršus, plūmes, ābolu un vēl neskaitāmas ogas un augļus, pārstrādā un tirgo savu vīnu, ievārījumus, džemus, sulas utt.

Sīkāk par mammas saimniecību var lasīt šeit.

Kā arī var lasīt twitterī: oguvins
un facebook: Irena Koleda

Sākumā nolēmām izstrādāt mammai aveņu marmelādes recepti, kas būtu draudzīga arī veģetāriešiem (ar augļu pektīnu), ko viņa varētu tirgot neskaitāmajos tirdziņos, kur viņa braukā gandrīz katru nedēļu.

Māsa izstrādāja upeņu un apelsīnu marmelādes recepti. Devām pagaršot draugiem, paziņām, kolēģiem, tehnologiem, astrologiem :) un visi bija sajūsmā, katrs fano par savu mīļāko marmelādes veidu :)
Pirmais publiskais iznāciens bija Goloka fest. Tad tirgojām Raduga2005.lv pasākumā pirms lekcijas un piedalījāmies labdarības akcijā - cepām braunijus veco ļaužu pansionātam.

Un tad nāca Balttūrs 2013 Tūrisma izstāde, uz kuru Preiļu TIC uzaicināja mammu tirgot vīnus Latgales stenda ietveros. Tās mums bija ugunskristības, jo tik lielu cilvēku plūsmu nebijām pieredzējušas.

Tad māsa iedegās taisīt karameles no saldētām avenēm, kas bija gardākās končas manā mūžā!! Un es biju daudz ko garšojusi savā vinnijpūka dzīvē!

Vēlāk viņa uzzināja vienu senu franču recepti krējuma karamelēm, kas bija vēl 1000 reizes gardākas!!! Līdzīgi končai "Zelta teļš" iz bērnības, vienīgi Zelta teļš līdzinās zapiņam, bet šī karamele ir konfekšu Mercedes klase, ar franču konditorejas maigajiem sālsziediem fleur de sel.

Tam klāt nāca vēl šokolādes karameles un tortes uz pasūtījumu, dateļu maize, keksi, kapkeiki un daudz kas cits!

Rīgā strādājam uz pasūtījumiem, lai gan marmelādes un aveņu karameļu pasūtījumi pagaidām pārsniedz piedāvājumu, jo dabīgo ogu sulu krājumi palikuši ekskluzīvi maz.
Rožmaizītes beķereja - kulinārijas studija
Krējuma karameles ir plaši pieprasītas, tortes uz pasākumiem top.
Visa info pieejama facebookā šeit
twitter: Rozhmaizites
vai pa talr: 29 900 055

Esmu sajūsmā par savu uzņēmīgo māšeli. Lūk, ko ar cilvēku dara bērni, ļauj saprast savu būtību, vēlmes un dod stimulu un prasmes to visu realizēt!

Iesaku pagaršot arī jums! 

P.S. Lai jauka nedēļas nogale, mēs ar vīru un kaudzi draugu dodamies uz Tallinu gardi ēst, dziedāt, dejot, staigāt pa pilsētu un dalīties ar laimi!5 komentāri:

 1. Vienkārši fantastiski! Lai izdodas viss iecerētais! :)

  AtbildētDzēst
 2. MMmm...nu man kārojas to visu nogaršot :)
  Bet Jūs esat malači, atrast savu produktu un to visu realizēt!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. P.S. jokainā veidā lapu uz mājas vīniem man neatvēra, bet google atrada zem pavisam cita nosaukuma.

   Dzēst
 3. Super! Prieks dzirdēt! Lai izdevies festivāls ;)

  AtbildētDzēst
 4. Paldies Aiju!
  Paldies Vi, izlaboju saiti, bija kļūdiņa ieviesusies :)
  Paldies Agriņ ;)

  AtbildētDzēst

Thank you for comment!